Znajdujesz się na stronie internetowej akcji edukacyjnej "Moje konsumenckie ABC" przeznaczonej dla dzieci i młodzieży. Każdy kto kupuje, zamawia, korzysta z usług - jest konsumentem - bez względu na wiek. Także ty. Konsument ma swoje prawa. Znasz je? Jeśli niedokładnie, poczytaj o nich na tej stronie. Baw się i szukaj informacji.
Gry
Sklep

Sklep - zbieraj produkty i zdobywaj punkty Celem gry jest wybór najlepszych produktów spośród dostępnych. Jeśli podejmiesz właściwą decyzję dostajesz punkty.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Statek
Statek - zbieraj produkty i zdobywaj punkty Twój jacht ma awarię i zostało Ci niewiele paliwa. Na szczęście przylatuje pomoc - samolot, który zrzuci potrzebne do przeżycia produkty. Za każdy zebrany dobry produkt dostajesz punkty dodatnie. Część produktów może być uszkodzona, lub przeterminowana. Za nie dostaniesz punkty ujemne.
Więcej…
 
Puzzle

Puzzle na www.konsumenckieabc.plPuzzle - gra polegająca na ułożeniu całego obrazka spośród 36 elementów. Układanie puzzli dobrze wpływa na koordynację wzrokowo - ruchową, rozwija także spostrzegawczość oraz twórcze przestrzenne myślenie.


Więcej…
 
Mahjong

Mahjong na konsumenckieabc.pl Gra Mahjong wymaga od gracza dobrej spostrzegawczości i szybkości. Tradycyjny mahjongg wywodzi się ze starożytnych Chin i łączy zasady domina ze zwykłą grą karcianą. Podstawową zasadą gry jest dobieranie par jednakowych klocków ze znakami i symbolami. Cały problem w grze polega na tym, że tylko niektóre z klocków z tym samym znakiem lub symbolem są wolne. Wolne klocki to takie, które nie leżą pod spodem, nawet częściowo, nie stykają się z więcej niż jednym klockiem po prawej czy po lewej stronie.

Więcej…
 
Świat zakupów

Świat zakupów Organizujesz osiemnastkę? Twoim hobby jest hodowla żółwia? A może potrzebujesz nowy sprzęt na wyprawę w góry? Wybierz się z nami na wirtualne zakupy. Gra edukacyjna "Świat zakupów" uczy, na co zwracać uwagę podczas zakupów w zwykłym sklepie i przez Internet. Sprawdź, jakie masz prawa jako konsument i jak z nich korzystać

Więcej…
 


Copyright © 2006-2015 UOKiK